fbpx

Chciałem bardzo podziękować za ten sobotni webinar. Było bardzo ciekawie, uzyskałem sporo interesujących wiadomości na temat renowacji mebli z punktu widzenia tapicera. Zresztą, gdy ktoś prowadzi zajęcia z taką pasją, to nie można się nudzić. Czekam na następne wykłady. Może też zdecyduje się w przyszłości na udział w zajęciach praktycznych.

Grzegorz Czakaj

Rewelacyjne warsztaty. Podczas jednego indywidualnego kursu nauczyłam się renowacji starych foteli, nauczyłam jak zrobić pufę, a przede wszystkim nauczyłam się szyć na maszynie co na warsztatach pozwoliło mi uszyć piękne poduszki a w domu już szyje jak szalona wszystko co się da :-) no a poza tym wszystkim, super atmosfera i dla przyjezdnych super apartament, żeby zostać na kilka dni, skoczyć do Czech na obiad i piwo ;-) Polecam!

Agnieszka Lewicka

Pięć gwiazdek to stanowczo za mało. Alek, dziękuję serdecznie za przekazaną wiedzę i cierpliwość :-) Ludzie!!! Szukajcie wolnych terminów na warsztaty AKdesign meblarnia, bo na eksperymenty u innych szkoda czasu i pieniędzy.

Agnieszka Magda

Dziś ostatni dzień moich szkoleń w Akdesign. Więc od poniedziałku pełna energii wracam do pracy. DZIĘKUJĘ Aleksandrowi Kądziela za 5 dni profesjonalnie przeprowadzonych warsztatów oraz za cenne wskazówki. Podziękowania również należą się żonie Katarzynie, która robi wszystko wokół, abyśmy my mogli uczyć się od Mistrza oraz za przygotowanie dla mnie pakietu startowego na dalszą przygodę z odnową mebli tapicerowanych, z którego BARDZO się cieszę a próbki tkanin są bezcenne.
Pozdrawiam Was i z całego serca polecam Akdesign.

Tymomania

Profesjonalizm prowadzącego oraz pełne zaangażowanie w proces powstawania nowego mebla każdego z uczniów, komunikatywność życzliwość, poczucie humoru i wielkie serce i pasja, którą widać w podejściu Aleksandra do swojej pracy. Dziękuję za miły czas i za to czego nauczyłam się na warsztatach, życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

Rena Smok

AK Design

Meble to nasza pasja, dlatego dzielimy się wiedzą, podczas szkoleń indywidualnych, warsztatów grupowych, prelekcji i wykładów.

U nas zdobędziesz umiejętności z zakresu tapicerstwa i renowacji mebli.